Знову надворі вересень, за вікнами буяє яскравими кольорами осінь, а листочки календаря нагадують про тепле і добре свято – 30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек.

Кожен рік, до цього свята, у дитячому відділенні нашої бібліотеки підводять підсумки конкурсу «Рекорди бібліотеки». Конкурс включає декілька номінацій. В номінації «Найменший читач» перемогу здобула трьохрічна Регіна Рева. Мама дівчинки Тетяна Борисівна Федотова, робітниця Морського інституту нашого міста, дуже багато часу приділяє вихованню доньки та прищеплює їй любов до читання.  В номінації «Найтовстіший формуляр» переміг Андрій Коваль. До бібліотеки його записала бабуся Маргарита Іванівна Шулік,  яка працює у ЛПЦ-1700 нашого комбінату. За півроку хлопчик прочитав 46 книг. У номінації «Кращий друг бібліотеки» переможцем став Олексій Боярських. Він дуже активний читач дитячого відділення: багато читає – його рекорд 43 книжки, за допомогою періодичних видань та підтримки матусі Тамари Леонідівні Довгаль, працівниці Ремонтно-механічного заводу, створює цікаві саморобки і дарує їх бібліотеці. У номінації «Літературний гурман» переможцем став Матвій Дяченко, який дуже полюбляє детективи. Його цьогорічний рекорд - 37 дитячих детективів. Завдяки його мамі Ользі Миколаївні, бухгалтеру комбінату, хлопчик є постійним користувачем бібліотеки.

У цьому разі обійшлося без присутності  глядачів, та все ж усі переможці отримали Грамоти та маленькі подарунки, а матуся Регіни Реви – Подяку за виховання  любові до читання у доньки. До цієї події також був оформлений Буклет переможців.

Ми щиро вітаємо юних читачів з першими у їх житті перемогами!

Ірина Гашто, завідуюча дитячим відділенням бібліотеки.

Подяка батькам Регіни Реви

Регіна Рева

Андрій Коваль і Ірина Гашто

Андрій Коваль

Олексій Боярських і Ірина Гашто

Олексій Боярських

Матвій Дяченко і Ірина Гашто

Матвій Дяченко