Оздоровление
  • Регистрация

Відповідно до законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (далі – Фонд) здійснюється оплата лікування осіб, застрахованих за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності (далі – застраховані особи) в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.
З 1 січня 2018 року запрацював новий механізм забезпечення відновлювальним лікуванням працюючих громадян. Після висновку лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я щодо необхідності реабілітації (за певним профілем) пацієнт - застрахована особа має можливість обрати санаторно-курортний заклад у розрізі профілів медичної реабілітації, які відповідають вимогам за профілем його хвороби.

Фонд узгоджує із санаторієм, що обраний застрахованою особою, можливість приймання на реабілітаційне лікування та дату заїзду хворого. Після чого укладається тристоронній договір – між застрахованою особою, органом Фонду та санаторно-курортним закладом. Вартість відновлювального лікування 100-відсотково покривається за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

Нагадаємо, що право на лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм має кожна застрахована особа за наявності медичних показань.

Для реалізації свого права на лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм запрошуємо застрахованих осіб до Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області за адресою: м. Маріуполь, бульвар Морський (Комсомольський), б. 74 (каб. 5), контактні телефони: 097-911-71-88, 58-34-21.

Профілі медичних напрямів, за якими Фонд фінансує реабілітацію: нейрореабілітація, м’язово-скелетна реабілітація, кардіо - пульмонарна реабілітація, медико-психологічна реабілітація учасників АТО, реабілітація після оперативних втручань на органах зору, реабілітація при порушенні перебігу вагітності, інша (соматична) реабілітація (після оперативних втручань).

Перелік санаторно-курортних закладів у розрізі профілів медичної реабілітації для відшкодування витрат за надані застрахованим особам послуги із реабілітаційного лікування розміщений на офіційному сайті Фонду соціального страхування України.

Наши координаты

87504, Украина, г.Мариуполь, ул.Семашко, 16
Телефон: (0629) 56-46-27
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Мы в сети

youtube  googleplus

S5 Box

Авторизация

Регистрация

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.